Plakáty

Přestože jsou v dnešní době online kanály stále důležitější, mnoho potencionálních zákazníků si stále všímá vizuálních podnětů v okolí. Plakáty na strategických místech mohou být účinným způsobem, jak přilákat pozornost lidí.

MJ Designs - Design v pravých rukou - Plakáty

Plakáty!? Hmotné či digitální? Obojí je možné

  Originalita

Plakát je jednou z nejvyužívanějších propagačních metod. Proto není vůbec snadné vyniknout. To ale není můj případ. Můžeme společně vytvořit medium, které bude zajímavé vzhledem, ale i provedením

  Propojení se značkou

Budujete silný brand? Posuňme naši spolupráci dále a vytvořme jednotný vizuál, který bude použitelný a snadno rozpoznatelný. Tím se dostanete do povědomí více zákazníků.

  Doplňkové materiály

Z vytvořeného plakátu můžeme vyrobit i další propagační materiály, jako jsou třeba bannery či příspěvky na sociální sítě. Dále můžeme z vytvořených dat navrhnout letáky, brožury nebo jiné propagační materiály.

MJ Designs - Design v pravých rukou - Tiskové služby

Tiskové služby

Nabízím širokou škálu služeb spojených s tiskem, které Vám usnadní konečné zpracování Vašich podkladů. Nemusíte shánět tiskárnu. Postarám se o to, aby Váš plakát nebo další propagační materiál vypadal tak, jak si přejete. Díky přítomnosti u výroby podkladů a znalosti jejich vypracování vytvořím tisky, které budou plně odpovídat Vašim představám. Ušetříte si tak nejen čas, ale i starosti spojené s jednáním s tiskárnou.

MJ Designs - Design v pravých rukou

Úspora

Díky tomu, že z plakátu lze pomocí menších úprav vytvořit více propagačních prostředků, ušetříte. Nejen čas, který je pro Vaše podnikání důležitý, ale i peněžní prostředky, jenž budete moci využít na jiných místech. Díky cenově přívětivým balíčkům, získáte více za méně.

MJ Designs - Design v pravých rukou

Kontaktujte mě